Mezoterapia remedium na męskie kompleksy

Mezoterapia remedium na męskie kompleksy

Kompleksy potrafią znacznie obniżyć jakość życia, ogólne samopoczucie, jak również przyczynić się do znacznego zaniżenia poczucie własnej wartości. Na skutek kompleksów rodzi się dyskomfort codziennego życia, który może wpłynąć na kontakty towarzyskie. Zwłaszcza wśród młodych mężczyzn ogromnym problemem jest problem łysienia, który najczęściej związany jest z predyspozycjami genetycznymi, jak również z prowadzeniem stresującego trybu życia. Jak mężczyźni mogą poradzić sobie z tzw. zakolami, dzięki zabiegom medycyny estetycznej?

Mezoterapia czy chirurgiczny przeszczep włosów?
Problem nadmiernego wypadania włosów wśród mężczyzn jest ogromny, dlatego coraz częściej poszukuje się rozwiązań, dzięki którym będzie można go przyhamować lub całkowicie odwrócić. Objawy łysienia najczęściej są bagatelizowane, a to właśnie wtedy są największe szanse na uzyskanie zadowalających rezultatów. Jeżeli zdecydujemy się na zabiegi medycyny estetycznej, warto wybrać się do specjalisty, który dobierze odpowiednią metodę leczenia wypadania włosów do aktualnego problemu. Zazwyczaj pierwszą myślą, jeżeli chodzi o odzyskanie włosów jest przeszczep - jednakże należy pamiętać, że jest to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, który polega na przeniesieniu włosów z jednego obszaru ciała w miejsca, które ulegają łysieniu. A co jeżeli nie chcesz podejmować tak radykalnych kroków? W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest ostrzykiwanie osoczem, które daje organizmowi impuls do odbudowy tkanek. Wspomniane rozwiązanie przyniesie skuteczność wyłącznie jeżeli nie doszło do zaniku mieszków włosowych.

Jak działa zabieg CGF?

Zabieg CGF polega na pobraniu od pacjenta próbki krwi, a następnie jej dokładnym odwirowaniu, dzięki czemu zyskujemy cenne składniki stymulujące odbudowę tkanek. Ostrzykiwanie osoczem Warszawa skóry głowy pacjenta sprawia, że mieszki włosowe ulegają pobudzeniu - taki zabieg nie tylko zahamuje proces utraty włosów, ale również przyczyni się do wzmocnienia struktury włosa oraz poprawy jego ogólnej kondycji.

Ostatnio dodane opinie (0)
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Podobne kliniki w Warszawie

Kompleksy potrafią znacznie obniżyć jakość ż...
Idealna, pozbawiona jakichkolwiek niedoskonałośc...
Odstające małżowiny uszne są defektem wrodzony...
Dla kogo dobrym rozwiązaniem jest wampirzy l...
Skleroterapia Warszawa to zabieg, podczas kt&oacut...
Do tej pory botoks kojarzony był przede wszystkim...