Nici liftingujące

Nici liftingujące

Ze względu na swoją nieinwazyjność, nici liftingujące stają się coraz popularniejszym sposobem odmładzania nie tylko twarzy, ale również innych części ciała. Umożliwiają one szybką poprawę stanu skóry oraz jej natychmiastowe ujędrnienie, dzięki czemu szybko możemy zlikwidować efekty starzenia się skóry. Zanim jednak zdecydujemy się na tego typu zabieg, warto zapoznać się z najistotniejszymi faktami na temat nici. 

Nici liftingujące wprowadzane są pod skórę pacjenta za pomocą cienkich igieł, wskutek czego ulega ona podniesieniu. Tego typu zabieg stanowi alternatywę dla klasycznego liftingu, który wymaga użycia skalpela, a następnie spędzenia długiego czasu na rekonwalescencji po operacji. W przypadku nici liftingujących, nie tylko możliwe jest osiągnięcie bardzo szybko widocznego efektu, ale również nie jest wymagana długotrwała rekonwalescencja. Umożliwiają one regenerację oraz wzmocnienie skóry, a także korygują rysy twarzy. Najczęściej stosowane są na czole, policzkach oraz żuchwie, jednak korzysta się z nich również w celu podniesienia skóry na szyi, dekolcie, brzuchu, piersiach, ramionach, czy też pośladkach. Sporym atutem nici jest fakt, że wchłaniają się one do 2 lat od zabiegu, dzięki czemu nie musimy martwić się niekorzystnymi zmianami zachodzącymi po kilku latach od jego przeprowadzenia. Wykonywane są one z materiałów, które nie wywołują żadnych niepożądanych reakcji ze strony organizmu. Warto również wiedzieć, że nici liftingujące dzielą się ze względu na czas wchłaniania, długość oraz rodzaj. Mogą one być gładkie lub zawierać haczyki albo stożki, które mają na celu dodatkowe podniesienie skóry, a także stymulację produkcji kolagenu oraz elastyny. Wprowadzenie nici pod skórę sprawia, że rozpoczyna ona naturalny proces regeneracji, dzięki czemu wzmacnia się jej struktura. Zabieg nie trwa długo i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co umożliwia szybki powrót do codziennych aktywności życiowych oraz obowiązków. Wysoką skutecznością cieszą się między innymi zabiegi proponowane przez Klinikę Medycyny Estetycznej Dr Parda, która korzysta z nici liftingujących Aptos. Dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu, mogą być używane na dowolnej części ciała, a także u osób w dowolnym wieku. Efekty osiągane za pomocą zabiegu są porównywalne z rezultatami tradycyjnego liftingu. 

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na poprawę swojej urody. Najbardziej popularne formy tego typu ingerencji to likwidacja efektów starzenia oraz redukcja tkanki tłuszczowej i nadmiernej masy ciała. Dzięki rosnącej dostępności nieinwazyjnych metod leczenia, obecnie na zabiegi estetyczne decyduje się coraz więcej ludzi. Dają one możliwość dokonania niewielkich, choć zauważalnych zmian w wyglądzie bez konieczności poddawania się tradycyjnej operacji, która może wiązać się z efektami ubocznymi. Jeżeli więc planujemy poddać się zabiegowi estetycznemu, warto zastanowić się nad wyborem jak najmniej inwazyjnego sposobu, który zagwarantuje nam skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Ostatnio dodane opinie (5)
marysia
Wszystko na największym poziomie, jestem bardzo zadowolona z usługi i wiedzy pani doktor,piękna zadbana kobieta, wie co zrobić żeby NAS zadowolić.Pozdrawiam Klinikę Dr Parda. Marysia.:)
Kamila
Polecam gorąco klinikę Dr Parda. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bardzo duży wybór sprzętów dopasowany do każdego rodzaju problemów. Szczególnie polecam mój ulubiony zabieg nićmi liftingującymi, na który uczęszczam systematycznie.
Lilia
Świetny nieinwazyjny zabieg. W końcu pozbyłam się moich chomiczych policzków. Mam swoje wymarzone rysy twarzy, serdecznie polecam.
Gosia
Korzystałam z zabiegu nićmi liftingującymi w Klinice Dr Prada. W ten sposób pozbyłam się mojego wstrętnego drugiego podbródka. Efekt bardzo szybki a co więcej to dobr ainwestycja bo efekt utrzymuje się naprawdę długo bo aż parę lat. Zabieg w sumie nie bolał.
Kasia
Nici liftingujące stają się coraz popularniejszym sposobem odmładzania nie tylko twarzy, ale również innych części ciała. Umożliwiają one szybką poprawę stanu skóry oraz jej natychmiastowe ujędrnienie, dzięki czemu szybko możemy zlikwidować efekty starzenia się skóry. Tak więc zdecydowałam się na zabieg nici liftingujących , który został przeprowadzony na policzkach. Zabieg polega na wprowadzaniu nici pod skórę pacjenta za pomocą cienkich igieł, wskutek czego ulega ona podniesieniu. Tego typu zabieg stanowi alternatywę dla klasycznego liftingu, który wymaga użycia skalpela, a następnie spędzenia długiego czasu na rekonwalescencji po operacji. Zadowalające jest to, że zabieg utrzymuję się do 2 lat. Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda korzysta z nici liftingujących Aptos, dzięki czemu efekt jest zauważalny bardzo szybko.
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Podobne kliniki w Warszawie

Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy

Szybkie tempo życia, dynamiczne zmiany na rynku p...
Jeśli od dłuższego czasu walczysz z cieniami po...
Fałdy tkanki tłuszczowej, znajdujące się w oko...
Do tej pory botoks kojarzony był przede wszystkim...
Nos stanowi centralny punkt naszej twarzy, co spra...
Idealna, pozbawiona jakichkolwiek niedoskonałośc...