Przeszczep tłuszczu na twarz

Przeszczep tłuszczu na twarz

MICRO&NANOFAT, czyli wypełnianie i odmładzanie własnym tłuszczem staje się coraz popularniejszym sposobem na likwidację zmarszczek i poprawę elastyczności skóry.

Jest to innowacyjna metoda lipofiillingu, która w skuteczny i co najważniejsze bezpieczny sposób pozwala zrewitalizować skórę. Wykorzystany w zabiegu tłuszcz, który pobierany jest bezpośrednio od pacjenta to najbezpieczniejszy wypełniacz. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują regeneracji i miejscowej odbudowy swojej skóry. Technologia ta znajduje zastosowanie między innymi w wolumetrii twarzy i spłycaniu zmarszczek. O czym warto wiedzieć zanim zdecydujemy się na taki zabieg?

Jak wygląda zabieg?
Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej, ponieważ pomimo dużego bezpieczeństwa jakie zapewnia zabieg istnieją specjalista musi stwierdzić, czy nie ma przeciwwskazań do jego wykonania. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany, pierwszym etapem jest pobranie tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. W KLINICE DR PARDA tkanka tłuszczowa jest pobierana z okolicy tzw boczków . Następuje też delikatny efekt modelowania tej partii ciała. Następnie pobrana tkanka jest odpowiednio przygotowywana, a później implementowana we właściwe miejsce. Stosuje się do tego specjalną kaniulę opracowaną przez światowej klasy specjalistę dr Mario Goisisa z Mediolanu. Całość odbywa się przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie musi obawiać się bólu. Cały zabieg łącznie z pobraniem tkanki tłuszczowej i iniekcją trwa około 1,5 godziny. Widocznego efektu można się spodziewać od razu po wykonaniu zabiegu. 

Jakie są efekty i jak długo się utrzymują? 
Zabieg polecany jest każdej osobie, która pragnie odzyskać młody wygląd. Można przeprowadzić go w miejscach, w których wystąpił ubytek tkanki tłuszczowej, pojawiły się zmarszczki lub wiotkość skóry. Najczęściej stosuje się go na obszarach takich jak policzki, okolice kości jarzmowej i dolina łez. Przeszczep tłuszczu może odbywać się nie tylko na twarz, ale również na części ciała, na przykład grzbiety rąk. W wyniku zabiegu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawa wyglądu skóry zauważalna jest przez około rok. Po tym czasie zaleca się powtórzenie zabiegu. Efekt można również wzmocnić poprzez comiesięczną mezoterapię. 
Jeśli szukasz gabinetu, który wykonuje lipofilling w okolicach Warszawy, warto zgłosić się do Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie. To dyskretne i komfortowe miejsce, w którym z dala od zgiełku miasta eksperci zadbają o twój wygląd.

Ostatnio dodane opinie (0)
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Podobne kliniki w Warszawie

Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy

Idealna, pozbawiona jakichkolwiek niedoskonałośc...
Fałdy tkanki tłuszczowej, znajdujące się w oko...
Ze względu na swoją nieinwazyjność, nici lifti...
Nos stanowi centralny punkt naszej twarzy, co spra...
Jeśli od dłuższego czasu walczysz z cieniami po...
Kwas hialuronowy posiada wszechstronne zastosowani...