Przeszczep tłuszczu na twarz

Przeszczep tłuszczu na twarz

MICRO & NANOFAT, czyli wypełnianie i odmładzanie własnym tłuszczem staje się coraz popularniejszym sposobem na likwidację zmarszczek i poprawę elastyczności skóry. Jest to innowacyjna metoda lipofiillingu, która w skuteczny i co najważniejsze bezpieczny sposób pozwala zrewitalizować skórę. Wykorzystany w zabiegu tłuszcz, który pobierany jest bezpośrednio od pacjenta to najbezpieczniejszy wypełniacz. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują regeneracji i miejscowej odbudowy swojej skóry. Technologia ta znajduje zastosowanie między innymi w wolumetrii twarzy i spłycaniu zmarszczek. O czym warto wiedzieć zanim zdecydujemy się na taki zabieg?


Jak wygląda zabieg?
Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej, ponieważ pomimo dużego bezpieczeństwa jakie zapewnia zabieg istnieją specjalista musi stwierdzić, czy nie ma przeciwwskazań do jego wykonania. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany, pierwszym etapem jest pobranie tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. W KLINICE DR PARDA tkanka tłuszczowa jest pobierana z okolicy tzw boczków . Następuje też delikatny efekt modelowania tej partii ciała. Następnie pobrana tkanka jest odpowiednio przygotowywana, a później implementowana we właściwe miejsce. Stosuje się do tego specjalną kaniulę opracowaną przez światowej klasy specjalistę dr Mario Goisisa z Mediolanu. Całość odbywa się przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie musi obawiać się bólu. Cały zabieg łącznie z pobraniem tkanki tłuszczowej i iniekcją trwa około 1,5 godziny. Widocznego efektu można się spodziewać od razu po wykonaniu zabiegu. 

Jakie są efekty i jak długo się utrzymują? 
Zabieg polecany jest każdej osobie, która pragnie odzyskać młody wygląd. Można przeprowadzić go w miejscach, w których wystąpił ubytek tkanki tłuszczowej, pojawiły się zmarszczki lub wiotkość skóry. Najczęściej stosuje się go na obszarach takich jak policzki, okolice kości jarzmowej i dolina łez. Przeszczep tłuszczu może odbywać się nie tylko na twarz, ale również na części ciała, na przykład grzbiety rąk. W wyniku zabiegu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawa wyglądu skóry zauważalna jest przez około rok. Po tym czasie zaleca się powtórzenie zabiegu. Efekt można również wzmocnić poprzez comiesięczną mezoterapię. 
Jeśli szukasz gabinetu, który wykonuje lipofilling w okolicach Warszawy, warto zgłosić się do Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie. To dyskretne i komfortowe miejsce, w którym z dala od zgiełku miasta eksperci zadbają o twój wygląd.

Ostatnio dodane opinie (5)
Anna
Polecam metodę MICRO & NANOFAT. Pani dr Parda uzyskała nią cudowny efekt na mojej twarzy.
Dominika
Dla mnie jest to super zabieg, który potrafi wykorzystać nasz własny tłuszcz. Polecam tę klinikę dr Parda.
Daria
Bardzo dobrze opisany zabieg. U mnie utrzymywał się nawet ponad rok!
~Katarzyna
Zabieg jest bezpieczny, trzeba zarezerwować trochę więcej czasu gdyż zabieg trwa kilka godzin ale warto, efekt jest widoczny i odmładzający.
~Renata
Dokładnie opisany w jaki sposób przeprowadzany jest zabieg oraz jakie efekty uzyskamy po przeprowadzi zabiegu i jak długo się otrzymają.
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Podobne kliniki w Warszawie

Ocena: 4.55/5 (11 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Obecnie niemal każdy z nas dąży do uzyskania g...
V-LASER to urządzenie, które wykorzystywane jest...
Kobiety coraz częściej decydują się na nowocze...
W klinice medycyny estetycznej Dr Parda do walki z...
Medycyna estetyczna nie jest wyłącznie dla kobie...