Skuteczność PRP i i-PRF w medycynie regeneracyjnej

Skuteczność PRP i i-PRF w medycynie regeneracyjnej

Wirówka jest podstawowym i niezbędnym urządzeniem do pozyskania osocza bogatopłytkowego. Dzięki niej, w procesie wirowania osocze zostaje oddzielone od krwi, umożliwiając uzyskanie czystego koncentratu autologicznego, który można wykorzystać w zabiegach. Wirówka posiada kilka programów, zróżnicowanych pod względem tempa wirowania. Dzięki temu specjalista operujący sprzętem może dostosowywać go w zależności od potrzeb. Wirówka posiada komorę wykonaną ze stali chirurgicznej, dzięki której możliwe jest zachowanie najwyższych środków higieny i pełnego bezpieczeństwa stosowania sprzętu.

Plasma Gel Marker - autologiczny preparat do wypełniania tkanek
PlasmaFiller Marker jest urządzeniem o wysokim stopniu bezpieczeństwa i precyzji. Sprzęt ten pozwala wyprodukować Autologiczny Wypełniacz, który jest substancją idealną dla osób uczulonych na preparaty z kwasem hialuronowym. Może być stosowany jako jego zamiennik w zabiegach na twarz i ciało. Nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych czy reakcji uczuleniowych. Urządzenie wyróżnia się prostą i intuicyjną obsługą.

Osocze Bogatopłytkowe PRP - źródło zdrowia i piękna!Czym jest PRP?
Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet-rich plasma) jest substancją krwiopochodną, która jest szeroko znana w wielu dziedzinach medycyny. Preparat ten wyróżnia się dużą zawartością płytek krwi, które wykazują niezwykle korzystny wpływ na skórę. Osocze jest szczególnie popularne w zabiegach regeneracyjnych i odmładzających (np. wampirzy lifting). Największą zaletą substancji jest jej pochodzenie. Pobiera się ją z krwi pacjenta, dlatego jest w pełni biozgodna i bezpieczna w stosowaniu.

Dla kogo dobrym rozwiązaniem będzie zabieg osoczem bogatopłytkowym?
Osocze bogatopłytkowe PRP jest doskonałym preparatem dla osób, które potrzebują skutecznej odnowy dla swojej skóry poprzez jej biostymulację. Zabiegi są szczególnie polecane dla osób z tendencją do reakcji alergicznych, ponieważ preparat ten nie jest w stanie ich wywołać. Substancja jest pozyskiwana bezpośrednio od samego pacjenta, który decyduje się na zabieg, dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na organizm i nie jest w stanie wywołać żadnych niepożądanych reakcji z jego strony.

Efekty:
Osocze bogatopłytkowe wykazuje bardzo korzystny wpływ na skórę, poprawiając jej jędrność i zwiększając elastyczność. Zabieg poprawia również ukrwienie skóry powodując wygładzenie zmarszczek i przyśpieszając proces gojenia naruszonych tkanek.

Trwałość:
Efekty zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego utrzymują się przez około pół roku. Okres ten może być różny w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Przez ten czas nie trzeba powtarzać zabiegu ani stosować zaawansowanych preparatów odmładzających.

Wysokie stężenie płytek 5x PLT
Osocze bogatopłytkowe PRP pozyskuje się przy zastosowaniu specjalnego zestawu do pobierania. Zestaw zawiera m.in. specjalistyczne próbówki posiadające certyfikat potwierdzający ich przeznaczenie do zabiegów iniekcyjnych. Dzięki temu pozyskany koncentrat płytek krwi może być zastosowany w zabiegach mezoterapii igłowej.


Ostatnio dodane opinie (0)
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Podobne kliniki w Warszawie

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Niemal każdy z nas marzy o tym, aby zachować pi...
Fałdy tkanki tłuszczowej, znajdujące się w oko...
Obecnie niemal każdy z nas dąży do uzyskania g...
Medycyna estetyczna nie jest wyłącznie dla kobie...
Wirówka jest podstawowym i niezbędnym urz...