Trwałe usuwanie owłosienia

Trwałe usuwanie owłosienia

Obecnie niemal każdy z nas dąży do uzyskania gładkiego ciała bez włosów. Te jednak odrastają dzień po dniu, a doraźne sposoby ich usunięcia pochłaniają dużo czasu. Coraz więcej osób rozważa zabieg trwałego usunięcia owłosienia. Część z nich wstrzymuje się jednak od tej decyzji z obawy o ból. Na szczęście dzięki dostępnym obecnie osiągnięciom technologicznym, włosy na ciele można usunąć całkowicie bezboleśnie.

Metody trwałego usuwania owłosienia
Na rynku dostępnych jest kilka metod trwałego pozbywania się owłosienia. Wśród najpopularniejszych bez wątpienia klasyfikuje się epilacja laserowa. Po kilku zabiegach można cieszyć się gładkim ciałem i zapomnieć o jednorazowych maszynkach czy bolesnych depilatorach. Niestety rozwiązanie to nie jest dla każdego. Najłatwiej można usunąć ciemne włosy na jasnej skórze. Laser nie jest w stanie skutecznie oddziaływać na włosy jasne i rude, a z kolei u osób z ciemną karnacją może wywołać poparzenia.
Epilacja laserowa bywa również bolesna. Drugim popularnym rozwiązaniem jest technologia IPL. Polega ona na naświetlaniu skóry impulsami świetlnymi, które oddziałują na cebulki włosów. Zabieg można wykonać w specjalistycznym gabinecie, a także w warunkach domowych. Służą do tego celu odpowiednie urządzenia oferowane na rynku przez wielu producentów. Ten rodzaj usuwania owłosienia również nie jest bez wad. Przede wszystkim co jakiś czas potrzebne są zabiegi przypominające, które zapobiegną odrastaniu włosków. Nie pozbędziemy się więc dzięki niemu włosów na stałe. Ponadto, tak samo jak laser nie działa na jasnych włosach i ciemnej karnacji.

Skuteczne i bezbolesne usuwanie włosów
Niedawno izraelscy naukowcy opracowali przełomową technologię pozwalającą pozbyć się włosów trwale i bez bólu, a na dodatek w mniej niż pół godziny. Mowa o technologii Leonardo A.L.T., która jest znacznie skuteczniejsza od znanych dotąd rozwiązań. Przy pomocy odpowiedniego urządzenia, który emituje pięciokrotnie większą energię niż laser, już za pierwszym razem niszczy włoski bez konieczności powtarzania ruchów. Posiada przy tym system chłodzenia skóry, który pozwala uniknąć poparzeń i dyskomfortu w czasie zabiegu. Technologia A.L.T. oddziałuje nawet na jasne i rude włosy, a ponadto jest bezpieczna dla każdego kolorytu skóry.

Ostatnio dodane opinie (4)
Asia
Miałam wykonywaną epilację laserową technologią A.L.T. w klinice dr Pardy. Polecam, wszystko prawidłowo.
Patrycja
Uwielbiam. Epilacja laserowa od kilku lat już ratuje mnie przed codziennym goleniem nóg.
Ewelina
Świetna oszczędność czasu i pieniędzy. Planuję wykonanie takiego zabiegu.
Kamila
Trafia do mnie ta metoda ze względu na moje jasne owłosienie.
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Podobne kliniki w Warszawie

Ocena: 5/5 (11 opinii)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy

Kobiety coraz częściej decydują się na nowocze...
Decydując się na udział w konferencji, możesz ...
Kompleksy potrafią znacznie obniżyć jakość ż...
Ze względu na swoją nieinwazyjność, nici lifti...
Medycyna estetyczna Warszawa to dziedzina, która ...
Modelowanie warg sromowych to zabieg, który coraz...