V-LASER na pajączki

V-LASER na pajączki

V-LASER to urządzenie, które wykorzystywane jest w zabiegach medycyny estetycznej, m.in. w gabinecie Dr Pardy. Laser sprawia, że pękające lub rozszerzone naczynia krwionośne zostaną szybko i efektywnie domknięte. Laserowe zamykanie naczyń jest niezwykle popularnym zabiegiem, ponieważ nie jest związane z dużym stopnie inwazyjności. Jednakże warto pamiętać, że pojawianie się naczynek na nogach związane jest z nieprawidłowym funkcjonowaniem naczyń krwionośny, dlatego trzeba udać się na wizytę u flebolog Warszawa.


Jak działa V-LASER?
Kilkukrotne powtórzenie zabiegu z wykorzystaniem V-LASER pozwoli na całkowite zlikwidowanie niedoskonałości. Podczas zabiegu laser dociera do rozszerzonego naczynka, gwałtownie je podgrzewa, a następnie je skutecznie zamyka. Rozszerzone naczynka są problemem kosmetycznym, który może przyczynić się również do odczuwania dyskomfortu, jeżeli występują one na przykład na skórze twarzy - laser na naczynka twarz Warszawa.

Jak powstają pajączki?
Powstawania pajączków związane jest z uwarunkowaniami genetycznymi, podłożem hormonalnym lub trybem prowadzonego życia, tj. długotrwale przyjmowanie pozycji siedzącej lub stojącej, brak aktywności fizycznej, nieprawidłowa dieta, nadużywanie alkoholu i papierosów. Skłonność do powstawania pajączków może być również związana z nadmierną wrażliwością skóry.
Osoby, które borykają się z problemem pękających naczynek koniecznie powinny skorzystać z pomocy przy zastosowaniu V-LASER, który szybko i skutecznie zlikwiduje naczynka — długie impulsy dotrą nawet do głęboko umiejscowionych naczynek i delikatnie je zwężą. Sam zabieg jest bezbolesny i małoinwayzjny. V-LASER jest urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu, ponieważ wspomaga również leczenie żylaków — można w nim dobierać współczynnik absorpcji oraz głębokości penetracji skóry.

Ostatnio dodane opinie (4)
Karolina
Efekt po tym laserze zniewalający.
Sara
Polecam V-LASER w Doppler Instytut.
Grażyna
V-LASER świetnie uporał się z moimi rozległymi pajączkami na nogach. Od zawsze był to mój największy kompleks. Pajączki odziedziczyłam genetycznie, a nasiliły się w wieku 40 lat przez pozycję siedzącą, mało ruchu i palenie papierosów.
Joasia
Od wielu lat moja praca opiera się na siedzącym trybie życia. Tak tez powstały moje pajączki na nogach. Na szczęście trafiłam na specjalistę dr Paluch, który od razu sobie z tym poradził dobierając idealny zabieg.
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Szybkie tempo życia, dynamiczne zmiany na rynku p...
Blizny potrądzikowe Warszawa to zmiany skó...
Do tej pory botoks kojarzony był przede wszystkim...
Fałdy tkanki tłuszczowej, znajdujące się w oko...
Obecnie niemal każdy z nas dąży do uzyskania g...
Skleroterapia Warszawa to zabieg, podczas kt&oacut...