Klinika medycyny Estetycznej Warszawa - Dr Parda

Pozycja
na liście:
1
Klinika medycyny Estetycznej Warszawa - Dr Parda
  • Oferta zabiegów 5/5
  • Efekty i zadowolenie 5/5
  • Cennik 5/5
Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno k. Warszawa
tel: +48 517 535 878 https://www.drparda.com.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 20
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
11:00 - 21:00 11:00 - 21:00 11:00 - 21:00 11:00 - 21:00 11:00 - 21:00 od 14:00 telefon -

Opis i oferta kliniki

Dr Barbara Parda-Głomska jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (UIME). W 2014 r. założyła w Piasecznie koło Warszawy klinikę specjalizującą się w innowacyjnych zabiegach medycyny estetycznej. Oferta placówki skierowana jest do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. 

Do najchętniej wybieranych należą zabiegi odmładzające i regenerujące na twarz i ciało, ujędrnianie skóry, korygacja powiek i poprawianie napięcia skóry (lifting).  Zobacz więcej: https://www.drparda.com.pl/oferta/wypelniacze/kwas-hialuronowy

Ponadto, placówka współpracuje z Dr n. med. Robertem Bartkowiakiem, specjalistą w dziedzinie ginekologii estetycznej, Dr Idą Yurtsever eksperetem z zakresu leczenia skóry, włosów i paznokci oraz z Dorotą Świątkowską, doradcą w dziedzinie żywienia i dietetyki klinicznej. 
Klinika proponuje także praktyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje dla lekarzy, ale również zaprasza na nie swoich pacjentów, dzięki czemu łatwiej jest śledzić efekty zabiegów. 

Klinika Dr Barbary Pardy-Głomskiej jest uznaną w kraju placówką, w której najważniejszy jest pacjent. Odwiedzający placówkę chwalą piękny wystrój wnętrz, bogatą ofertę, ale przede wszystkim atmosferę i niezwykle troskliwe podejście do każdego pacjenta.

Oceń klinikę chirurgii plastycznej
Oferta zabiegów
Efekty i zadowolenie
Cennik
Ostatnio dodane opinie (20)
Zuzanna
Polecam. Bardzo dobre podejście do pacjentów.
Dorota
Pani dr Barbara Parda jest cudowną osobą. Zna się na rzeczy i profesjonalnie wykonuje zabiegi przynoszące bardzo dobre efekty.
Sandra
Najbardziej bezpieczna klinika medycyny estetycznej. Nie trzeba obawiać się, że coś pójdzie nie tak.
Karolina
Zabieg wykonany w tej klinice przyniósł oczekiwany efekt. Obsługa pacjenta na plus.
Paulina
Klinika posiada bardzo dobry sprzęt oraz profesjonalnie wykwalifikowaną kadrę. Polecam.
Basia
Wszyscy lekarze pracujący tutaj posiadają wysokie kwalifikacje, ja sama staram się nigdy pochopnie nie podejmować decyzji zwłaszcza w kwestii zdrowia i urody. Jeśli ktoś nie jest zdecydowany, na stronie kliniki jest mnóstwo informacji na temat samej kadry jak i dostępnych zabiegów. Polecam.
O. Figurny
Miałam tu kontakt z co najmniej trójka specjalistów i o żadnym złego słowa nie powiem.
De.De
Dr Basia najlepsza!
Ewelina
Duża rozpiętość wykonywanych zabiegów, cudowna opieka, z dostosowaniem odpowiedniego dla mnie terminu także nie miałam nigdy problemu. Klinika z prawdziwego zdarzenia.
Sylwia
Klinika dr Parda to najlepsze miejsce z którego korzystałam jeśli chodzi o medycynę estetyczną.
Katarzyna
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów w klinice dr Parda
Pacjentka
Świetni specjaliści - polecam.
~Ania
Polecam - zawsze tak jak ma być
~Ala Materna
Polecam - świetne podejście !
Daria_R
Korzystałam z usług z zakresu ginekologii medycyny estetycznej u Dr n. med. Roberta Bartkowiakiego w klinice Dr Prada w Piasecznie koło Warszawy. Naprawdę jestem zadowolona ze sposobu podejścia do klienta. Miałam obawy co do zabiegu ginekologicznego bo jednak jest to zabieg bardzo intymny ale Pan doktor Robert okazał się bardzo miły i pomocny. Podszedł do mojego problemu bardzo profesjonalnie :)
Monika
Serdecznie polecam Panią Dr Barbara Parda-Głomska, która przyjmuje w Klinice medycyny Estetycznej Warszawa - Dr Parda. Świetna klinika a zabiegy wykonane są w pełni profesjonalnie, nie doznałam żadnyc skutków ubocznych.
To mój 1 zabieg w tej klinice ale z pewnością jeszcze tam wrócę
Paula
Z całego serca mogę polecić klinikę medycyny Estetycznej Warszawa. Dr Parde można obdarzyć wielkim zaufaniem, ponieważ perfekcyjnie wykonuję każdy zabieg. Jestem stałą klientką i nie raz korzystałam z bardzo różnych zabiegów - za każdym razem byłam zadowolona, natychmiastowo widziałam efekty, moje samopoczucie uległo dużej poprawię.
Anna
Klinika medycyny Estetycznej Warszawa - Dr Parda jest kliniką na wysokim poziomie. Dr Parda oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Posiada nowoczesne urządzenia. Służy dobrym doradztwem oraz pomocą w każdym problemie. Jest to specjalistka z wielkim doświadczeniem zawodowym. Polecam
Anita
Dr Barbara Parda pomogła mi cieszyć się pięknym ciałem. Dzięki jej profesjonalnym zabiegom, w końcu pozbyłam się uciążliwych dla mnie kompleksów. Pani dr Parda to bardzo ciepła i życzliwa osoba. Stara się sprostać każdemu problemowi jaki posiada pacjent. Zabiegi są przeprowadzane w sterylnych warunkach. Efekty naprawdę szybkie i zadowalające. Polecam
Katarzyna
Bardzo jestem zadowolona z oferowanych zabiegów w klinice medycyny estetycznej Warszawa. Dr Parda to prawdziwa specjalistka z powołaniem. Zabiegi przeprowadzane są w komfortowych warunkach, bezbolesne, a efekty natychmiastowe. Serdecznie polecam
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Podobne kliniki w Warszawie

Pory 78
02-757 Warszawa
tel: 223558200
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Kazimierza Wóycickiego 4
01-938 Warszawa
tel: 228351612
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Wilanowska 67
00-001 Warszawa
tel: 221030030
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Żylaki atypowe uznawane są za niezwykle rzadką ...
Ze względu na swoją nieinwazyjność, nici lifti...
Nos stanowi centralny punkt naszej twarzy, co spra...
Jeśli od dłuższego czasu walczysz z cieniami po...
Jak powszechnie wiadomo, kwas hialuronowy ma swoje...
Medycyna estetyczna Warszawa to dziedzina, która ...