Klinika medycyny estetycznej i flebologii

Klinika medycyny estetycznej i flebologii

Ostatnio dodane opinie

Ja również polecam klinikę dr Pardy. Najlepsza klinika medycyny estetycznej w Polsce!
Sandra
Super efekty przyniósł mi zabieg liposukcji. Pani dr Parda zna się na swojej pracy.
Julita
Wypełniałam bruzdy w okolicach ust botoksem w klinicie w Warszawie Dr Prada. Minął tydzień od zabiegu a zmarszczek mimicznych w ogóle nie ma ...
kamilaraslawiec
Serdecznie polecam Panią Dr Barbara Parda-Głomska, która przyjmuje w Klinice medycyny Estetycznej Warszawa - Dr Parda. Świetna klinika a zabie...
Monika
Drobne korekty okolic szyi i twarzy to bardzo zadowalający efekt dla mnie. Polecam.
Hania
Poddałam się zabiegowi lipoliftingu i przyniósł on moje wyczekiwane efekty. Moje uda są smuklejsze i bez grudek tłuszczu.
Renata
Doskonałe efekty po wypełnianiu i modelowaniu ust w Sfera, polecam.
Magda
Korzystałam z usług z zakresu ginekologii medycyny estetycznej u Dr n. med. Roberta Bartkowiakiego w klinice Dr Prada w Piasecznie koło Warsza...
Daria_R
Suplementy świetnie działają od wewnątrz na naszą skórę i organizm. Warto wspomagać nimi różne zabiegi dla podtrzymania i zwiększenia efektu.
Ewa
Solidna firma z wieloletnim doświadczeniem. Polecam.
Ada

Klinika flebologii Ostrowiec Świętokrzyski to prestiżowa klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Klinika Klinika flebologii Ostrowiec Świętokrzyski, chirurgia plastyczna Warszawa, zlokalizowana jest w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale zabiegi wykonywane są także w Warszawie. Medycynę estetyczną praktykuje tu dyplomowany lekarz - dr Paulina , która wykonuje między innymi: zabiegi na twarz, zabiegi na oczy, terapia włosów, a także takie zabiegi jak: odmłodzenie dłoni, leczenie cellulitu, odmładzanie szyi i dekoltu,leczenie nadpotliwości czy usuwanie zmian skórnych i rozstępów.

Dr Paulina opiera swoją praktykę na fachowej wiedzy i doświadczeniu. Pracuje na certyfikowanych i bezpiecznych preparatach co pozwala jej odnieść spektakularne efekty w walce o naturalne piękno. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o wyczucie umiaru, najnowsze trendy i świadomość współczesnych kanonów piękna.

 

Zobacz koniecznie: Pozycjonowanie kliniki medycyny estetycznej


Oprócz medycyny esetycznej i chirurgii plastycznej Klinika Klinika flebologii Ostrowiec Świętokrzyski zajmuje się także flebologią i chirurgią naczyniową. Kompleksowe leczenie żył i chorób układu żylnego wykonywane jest tu w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze technologie. Jest to miejsce luksusowe nastawione na kompleksową opiekę medyczną i jak największą wygodę dla swoich pacjentów.

Do dyspozycji gości kliniki są: przestronne gabinety lekarskie, blok operacyjny oraz luksusową strefa pacjenta, w której dużo łatwiej i szybciej przebiega rekonwalescencja. Z leczenia w tym miejscu korzystają nie tylko pacjenci z całej Polski, ale także spoza granic naszego kraju. Klinika Belwedere wyróżnia się jakością i perfekcjonizmem. Pracujący tu specjaliści korzystają z najdoskonalszych technik zabiegowych i najlepszych technologii. Wszystkie efekty zabiegów są dokumentowane. Świadczą o nich nie tylko pozytywne opinie pacjentów ale także nagrody i wyróżnienia jakie otrzymuje klinika.

Czym zajmuje sie lekarz flebolog pracujący w klinice flebologii?

Lekarz naczyniowy  to lekarz flebolog, który wykonuje zabiegi na żylaki w Warszawie. Pomaga pacjentom z niewydolnością żylną o różnym stopniu zaawansowania. Specjalizuje się również w leczeniu pajączków, a także zmian chorobowych wynikających z przewlekłej formy żylaków. W jego gabinecie można skorzystać z nowoczesnych, małoinwazyjnych metod zabiegowych, dzięki którym można skutecznie wyleczyć schorzenie bez konieczności zachowania długiego okresu na rekonwalescencję.

Flebologia, w której specjalizuje się dr Lekarz naczyniowy to dziedzina medycyny, która zajmuje się leczeniem chorób żylnych. W ostatnich latach odnotowuje się niestety coraz większy odsetek zachorowań w tym obszarze. Duża część osób prowadzi na co dzień mało aktywny tryb życia, co powoduje, że problemy takie jak żylaki czy hemoroidy staje się coraz bardziej powszechne.

Określa się je nawet często jako choroby cywilizacyjne, ponieważ wpływa na nie przede wszystkim siedząca praca. Na szczęście dobrą wiadomością jest intensywny rozwój medycyny w tym zakresie, dzięki któremu problemy można zlikwidować w znacznie prostszy sposób niż było to możliwe jeszcze kilkanaście lat temu.

Do najpopularniejszych metod leczenia żył zaliczane jest między innymi laserowe zamykanie żył, podczas którego energia lasera oddziałuje na ścianę naczynia i powoduje jego obliterację. W konsekwencji dochodzi do jego zwłóknienia i zamknięcia. Zabieg pozwala nie tylko leczyć żylaki ale również drobniejsze zmiany żylne, jak pajączki. Inną metodą, która wpisała się już niemal w standardy leczenia niewydolności żylnej jest skleroterapia. Odbywa się ona poprzez podanie do chorego naczynia specjalnego preparatu w postaci roztworu lub piany, który wywołuje stan zapalny i prowadzi do obkurczenia oraz zamknięcia żyły. Wśród najskuteczniejszych nieinwazyjnych procedur znajduje się również leczenie chorób żył falami radiowymi.

dr Lekarz naczyniowy  zawsze dopasowuje odpowiednią metodę leczenia do potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem przeprowadzane jest badanie diagnostyczne oraz wywiad medyczny, które pozwalają ocenić dany problem i ustalić, który ze sposobów będzie najskuteczniejszy.

Ostatnio dodane opinie (0)
Dodaj swoją opinię o klinice
Twoja ocena ogólna:

Podobne kliniki w Warszawie

Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Wilanowska 67
00-001 Warszawa
tel: 221030030
5/5 (1 opinia)
Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
tel: 608539639
5/5 (1 opinia)

Warszawa
tel: 228487115
5/5 (1 opinia)
Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka
tel: 601581531
5/5 (4 opinie)
Puławska 488
02-884 Warszawa
tel: 501093653
5/5 (1 opinia)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
5/5 (5 opinii)
Sikorskiego 13
02-758 Warszawa
tel: 221115005
5/5 (1 opinia)
Zgrupowania „Żmija” 12
01-875 Warszawa
tel: 226220808
5/5 (1 opinia)
gen. J. Zajączka 11
01-510 Warszawa
tel: 223310732
5/5 (1 opinia)

Analiza różnorodności typów włókien światłowodowych stosowanych w stomatologii
W stomatologii stosowane są różne typy włók...
Jak wybrać najlepszy system RTG do gabinetu stomatologicznego
Systemy RTG (radiologiczne) są nieodłącznym elementem ka...
Nowoczesne urządzenia do usuwania kamienia nazębnego
Kamień nazębny, znany również jako osad nazębny l...
Nieświeży oddech - problemem, który  wpływa na naszą codzienną pewność siebie
Nieświeży oddech jest problemem, który może wpływać na...
Rola płynu do płukania ust w codziennej higienie jamy ustnej
Prawidłowa higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna dla ut...
Czy powinniśmy się bać botoksu?
W internecie panuje wiele mitów na temat botoksu, które sk...
Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy posiada wszechstronne zastosowanie w medycy...
Rak skóry: Rodzaje, profilaktyka i leczenie
Rak skóry jest jednym z najczęściej występujących nowot...
Jakie zabiegi na usuwanie żylaków?
Metod leczenia żylaków jest coraz więcej — chętniej za...
Wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym
Dla kogo dobrym rozwiązaniem jest wampirzy lifting?Oso...